NFYSA SCHEDULES SPRING
Schedule for Girls U10/U11 Intake West
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400171 | 11:30am | Byrne Creek Turf West (Field #2) | SBMC U10 Girls Cobras | np | np | PMSC Leopards | |||||||||||||||||
2400172 | 10:00am | Hjorth Road Turf 2 S | GAC Royals | np | np | NWSC TEAM 1 |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400173 | 9:00am | Queens Park East 3 | NWSC TEAM 1 | np | np | SBMC U10 Girls Cobras | |||||||||||||||||
2400174 | 11:45am | North Shore Turf West | PMSC Leopards | np | np | GAC Royals |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400175 | 9:00am | Byrne Creek Turf West (Field #2) | SBMC U10 Girls Cobras | np | np | GAC Royals | |||||||||||||||||
2400176 | 9:00am | Queens Park East 2 | NWSC TEAM 1 | np | np | PMSC Leopards |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400177 | 11:45am | North Shore Turf West | PMSC Leopards | np | np | SBMC U10 Girls Cobras | |||||||||||||||||
2400178 | 9:00am | Queens Park East 3 | NWSC TEAM 1 | np | np | GAC Royals |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400179 | 9:00am | Byrne Creek Turf East (Field #1) | SBMC U10 Girls Cobras | np | np | NWSC TEAM 1 | |||||||||||||||||
2400180 | 10:15am | Hjorth Road Turf 2 S | GAC Royals | np | np | PMSC Leopards |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400181 | 10:15am | Hjorth Road Turf 2 S | GAC Royals | SBMC U10 Girls Cobras | |||||||||||||||||||
2400182 | 11:30am | Trasolini Turf North | PMSC Leopards | NWSC TEAM 1 |
Victoria Day |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400183 | 9:00am | Byrne Creek Turf East (Field #1) | SBMC U10 Girls Cobras | PMSC Leopards | |||||||||||||||||||
2400184 | tba | tba | GAC Royals | NWSC TEAM 1 |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400185 | 10:30am | Mercer Oval 2 | NWSC TEAM 1 | SBMC U10 Girls Cobras | |||||||||||||||||||
2400186 | 9:30am | Inlet Field Turf West | PMSC Leopards | GAC Royals |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400187 | 11:00am | Byrne Creek Turf East (Field #1) | SBMC U10 Girls Cobras | GAC Royals | |||||||||||||||||||
2400188 | tba | tba | NWSC TEAM 1 | PMSC Leopards |
match # | time | field | home | away | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2400189 | 9:30am | Inlet Field Turf East | PMSC Leopards | SBMC U10 Girls Cobras |
Contacts for Girls U10/U11 Intake West
team | contact | contact |
---|---|---|
NWSC TEAM 1 |
Jeff Christie [javascript protected email address] |
Lisa Costanzo [javascript protected email address] |
SBMC U10 Girls Cobras |
Rob Gregg 778-989-1415 [javascript protected email address] |
Cindy Yu 604-616-5855 [javascript protected email address] |
PMSC Leopards |
Chris Boit 778-990-7342 [javascript protected email address] |
Aria Zahrabi 604-817-1510 [javascript protected email address] |
GAC Royals |
Lance Thompson 236-808-9425 [javascript protected email address] |
Erika Larsen 604-771-1555 [javascript protected email address] |
↑ to top ↑ to schedule ← to schedules page